Uroczyste odsłonięcie eksponatów telefonów pierwszej i drugiej generacji | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-22

Uroczyste odsłonięcie eksponatów telefonów pierwszej i drugiej generacji

GABLOTA

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w dniu 22.04.2022 odbyło się uroczyste odsłonięcie eksponatów znajdujących się w gablocie. Otwarcia dokonał Dziekan Wydziału, prof. Jacek Stefański, razem z Kierownikiem Katedry Jarosławem Sadowskim oraz Dyrektorem Administracyjnym Zenonem Filipiakiem. Gablotę wykonał Wojciech Siwicki pracownik katedry.

Wydarzenie miało charakter otwarty i towarzyszyli mu głównie pracownicy naszej Katedry. Aktualnie na IV piętrze Wydziału ETI znajdują się dwie gabloty przygotowane przez pracowników naszej Katedry a zawarte w niej eksponaty stanowią stałą ekspozycję telefonów pierwszej i drugiej generacji, pagerów a nawet lamp. Eksponaty zawarte w gablotach można oglądać w godzinach pracy PG, zapraszamy!