XV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Diagnostyka Procesów i Systemów - DPS'2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

5 - 7 Wrzesień 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Diagnostyka Procesów i Systemów - DPS'2022 pod http://dps2022.konsulting.gda.pl. Konferencja ta organizowana jest co dwa lata od 1996 roku przez Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Zielonogórski i Politechnikę Gdańską. W tym roku honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Politechniki Gdańskiej.

Konferencja DPS'2022 odbędzie się w Chmielnie (koło Kartuz) w dniach 5-7 września 2022 roku w formie hybrydowej, tj. z możliwością zdalnego uczestnictwa i uzyskania punktowanych publikacji. Informacje o konferencji można znaleźć w zwiastunie konferencji (ulotka w załączeniu) oraz na stronie internetowej konferencji na której znajdują się wszelkie szczegóły i instrukcje oraz platforma rejestracyjna DPS'2022.

Szczegóły znajdują się pod linkiem.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia