"Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej" edycja 2023/2024 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-26

"Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej" edycja 2023/2024

ambasador kariery

Politechnika Gdańska przystąpiła w tym roku do programu "Ambasadorowie Karier".

Ostateczny termin przesłania zgłoszeń kandydatów upływa 8 marca 2024, zatem proszę o przesłanie dokumentacji chętnych studentów, zgodnej z wymogami, do 29 lutego 2024 na adres prorek@pg.edu.pl.

Spotkanie online 2 lutego br. w godz. 11 00 – 11 45 celem krótkiego przedstawienia programu i odpowiedzi na pytania, osoby zainteresowane proszę o przesłanie maila zwrotnego do 30 stycznia br. na adres kariera.ue@kprm.gov.pl, otrzymacie Państwo zwrotnego maila z podanym linkiem do spotkania.

Poniżej najważniejsze informacje:

• przesłanie następujących dokumentów:
  1. dwóch CV kandydata wg wzoru Europass (w j. polskim i angielskim);
  2. krótkiego uzasadnienia napisanego przez kandydata - dlaczego zdecydował się na pełnienie funkcji ambasadora
  3. podpisaną przez kandydata klauzulę informacyjną RODO – w załączeniu (docx, 21.55kB)

Działalność Ambasadorów Karier jest formą wolontariatu. Dodatkowo, spośród wszystkich przesłanych kandydatur KPRM wybierze dwie osoby, które będą miały możliwość wzięcia udziału w szkoleniu EPSO w Brukseli.

W najbliższym czasie EPSO zaktualizuje listę polskich uczelni na stronie https://eu-careers.europa.eu/en/job-opportunities/eu-careers-student-ambassadors/participating-unversities

EU Careers Student Ambassadors