Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-08

Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One

start

Do 19 marca trwa trzeci nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Szkoła Startup zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo- warsztatowych oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.

więcej o programie Startup School One

Spotkania informacyjne

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu, spotkać się z kierownikiem projektu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem do Szkoły Startup będzie 1 z 4 spotkań informacyjnych, które odbędą się online na MS Teams w dniach: 2 marca, 8 marca lub 14 marca oraz stacjonarnie 16 marca w budynku Hydromechaniki na Politechnice Gdańskiej.

szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny udziałem w programie, ale nie masz pomysłu startupowego, lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu, spotkanie informacyjne to doskonała okazja, aby skorzystać z konsultacji z kierownikiem projektu.

49 wyświetleń