AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-19

AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej

grafika

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej.

W czasie jednodniowego spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się ze światowymi trendami w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji, wynikami prowadzonych badań na Politechnice Gdańskiej, wymienić doświadczenia oraz zacieśnić współpracę na płaszczyźnie naukowo–przemysłowej.

W programie przewidziane są prezentacje, demonstracje z wystawą rozwiązań sztucznej inteligencji, pokazy robotów oraz wiele konkursów z nagrodami.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, uczniów szkół średnich, naukowców prowadzących badania na uczelniach, a także przedstawicieli firm i otoczenia biznesowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Informacje szczegółowe

  • Termin: 2 czerwca 2023 r. godz. 9.00 – 16.00
  • Miejsce: Audytorium budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej
  • Organizator: międzywydziałowy klub politechniczny AI Bay
  • Udział: darmowy
  • Program: pobierz szczegółowy program konferencji tutaj

https://aibay.ai/wp-content/uploads/2023/05/AI_Big_dAY_program.pdf

https://bilety.pg.edu.pl/event/ai-big-day

Wykład inauguracyjny

Sztuczna inteligencja: skąd przyszła i dokąd zmierza

prof. Jacek Maciej Żurada, czł. PAN, absolwent PG, autor jednego z pierwszych podręczników w zakresie sztucznej inteligencji i sieci neuronowych, odznaczony wieloma wyróżnieniami amerykańskimi, polskimi oraz międzynarodowymi.

1037 wyświetleń