Koncert chóru Politechniki Gdańskiej 28.01.2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

Wydarzenia rocznicowe w roku 2022, roku jubileuszu 70-lecia Wydziału, zainauguruje specjalny rocznicowy koncert Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej.
Ze względów na sytuację epidemiologiczną termin koncertu został przez organizatorów przełożony na 10 marca (czwartek) 2022 roku o godz. 18:00.

Flaga Ukrainy na tle budynku PG

W tym trudnym czasie, jako społeczność akademicka, jesteśmy solidarni z narodem ukraińskim.

Program koncertu:

Część oficjalna

Wystąpienie Dziekana WETI prof. Jacka Stefańskiego

Część I. Koncert Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej

1. Jelena Junek, „Bogorodice Diewo”
  2. Vytautas Myskinis, „O salutris Hostia”
  3. Giovanni Pierluigi da Palestrina, „Sicut Cervus”
  4. John August Pamintuan, „De profundis”
  5. Bengt Ollen, „Trilo”

Przerwa

Część II. Wykonawcy: Anna Fabrello – sopran, Orkiestra Kameralna BalticAlians, Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej

1. John Rutter, Magnificat”

Koncert będzie transmitowany na żywo na politechnicznym kanale YouTube pod adresem https://youtu.be/PQRwXVS7zr8

Wejście na koncert tylko za okazaniem bezpłatnych biletów otrzymanych w wyniku dokonania rezerwacji na dzień 28.01.2022 r.
Bilet można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Ostatnie bilety na koncert są jeszcze do pobrania

Uwaga:

Koncert będzie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, w szczególności na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Wszystkie osoby przebywające na terenie Politechniki Gdańskiej zobowiązanie są zakrywać maseczką usta i nos.