Koncert chóru Politechniki Gdańskiej 28.01.2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Wydarzenia

Wydarzenia rocznicowe w roku 2022, roku jubileuszu 70-lecia Wydziału, zainauguruje specjalny rocznicowy koncert Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej.

Program koncertu:

Część oficjalna

Wystąpienie Dziekana WETI prof. Jacka Stefańskiego

Część I. Koncert Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej

1. Jelena Junek, „Bogorodice Diewo”
  2. Vytautas Myskinis, „O salutris Hostia”
  3. Giovanni Pierluigi da Palestrina, „Sicut Cervus”
  4. John August Pamintuan, „De profundis”
  5. Bengt Ollen, „Trilo”

Przerwa

Część II. Wykonawcy: Anna Fabrello – sopran, Orkiestra Kameralna BalticAlians, Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej

1. John Rutter, Magnificat”

Koncert będzie transmitowany na żywo na: Politechnika Gdańska - YouTube

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona ze względu na pojemność sal oraz spełnienie obowiązujących przepisów.
Wejście na koncert tylko za okazaniem bezpłatnych biletów otrzymanych w wyniku dokonania rezerwacji.
Bilet można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Uwaga:

Koncert będzie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, w szczególności na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
Wszystkie osoby przebywające na terenie Politechniki Gdańskiej zobowiązanie są zakrywać maseczką usta i nos.
Zalecamy, aby uczestnicy koncertu posiadający ważny Unijny Certyfikat COVID (UCC) miały go przy sobie celem ewentualnego okazania.
Uczestnicy koncertu są zobowiązani do stosowania się do zaleceń organizatora dotyczących zasad bezpieczeństwa obowiązujących w dniu koncertu.

Bilety na koncert