Spotkania absolwenckie "Dzień Absolwenta" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Drodzy absolwenci Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG!

W sobotę 28 maja br. w ramach obchodów 70-lecia odbywać  się będą spotkania absolwentów, a  dzień zakończy tradycyjny wydziałowy piknik.
Budynki  i sale wydziału są do Waszej dyspozycji. Możecie zorganizować spotkanie swojego rocznika czy okolicznościowy zjazd, zgłaszając potrzebę przydzielenia sali do tego celu.

Ponadto  w Audytorium 1/P (budynek WETI B) będzie można w tym czasie:

- w godz. 10:00, 11:00 i 12:00 obejrzeć film o wydziale przygotowany specjalnie
z okazji 70-lecia WETI;

- o godz.  13:15 spotkać się z dziekanami wydziału z okresu 2012-2022.

Także w godz. 10:00-14:00 będzie można zwiedzić ciekawe laboratoria wydziału.

W tym czasie w budynku wydziału czynny będzie barek wydziałowy, gdzie można spotkać się przy wspólnym posiłku.

O godz. 17:00 sprzed bramy głównej PG przy ul. Narutowicza  odjadą autokary  na Piknik ETI do hotelu „Kozi Gród” k. Przywidza.

Uwaga: PARKING!

Uczestnicy wydarzeń mogą zaparkować na parkingu dla gości lub na terenie kampusu (wjazd od ul. Traugutta), podając hasło „70-lat WETI” (mapka poniżej):

Kontakt w sprawach organizacyjnych: 70-lat@eti.pg.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia na święcie naszego wydziału!

Komitet Obchodów 70-lecia WETI PG