Studencki "Dzień Wydziału" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Wydarzenia

Wydziałowa Rada Studentów ETI postanowiła rozdzielić obchody Studenckiego Dnia Wydziału na dwie części, by jeszcze lepiej móc uczcić 70-lecie Wydziału.

1) Specjalna edycja Kawy z WRSem ETI – 27.05.2022

Ta edycja Kawy z WRSem jest wyjątkowa, ponieważ powstanie w ścisłej współpracy WRS ETI z Kołami Naukowymi, działającymi na oraz przy ETI. Podczas wydarzenia będzie możliwość porozmawiania z reprezentantami wybranych kół oraz zapoznania się z ich działalnością poprzez interaktywne stoiska. Na uczestników będzie czekał, tradycyjny dla tego cyklu wydarzeń, poczęstunek kawą, herbatą oraz świeżutkim popcornem.

2) Wielki powrót Rajdu Elektronika! – 28.05.2022

Rajd Elektronika to wydarzenie z przeszło 50-letnią historią. Studenci wspólnie udają się pociągiem na pole namiotowe, gdzie czekają ich atrakcje i konkursy na cały dzień. Jest to idealny moment na integrację i poznanie wielu osób, ponieważ na Rajd co roku wybiera się aż ponad 700 osób. Nieodłącznym elementem tego wydarzenia jest koszulka wydziałowa, która powstaje dzięki kreatywności studentów ETI. Dlatego też Rajd Elektronika to coś, co tworzymy my wszyscy! Po całym dniu dobrej zabawy, wspólnego świętowania i przygód studenci wracają do Gdańska z bagażem wspomnień i nowo zawiązanych przyjaźni.

Najświeższe informacje i wszystkie szczegóły, dotyczące wszystkich studenckich wydarzeń na WETI, można znaleźć na fanpage'u WRS ETI – wrseti.pl

Po informacje o Rajdzie Elektronika 2022 warto zajrzeć bezpośrednio na wydarzenie: