50 lat z El-ką | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

50 lat z El-ką

Grupa inicjatywna organizacji jubileuszu  w trakcie swego pierwszego spotkania ustaliła, że
27 maja 2023 roku (ostatnia sobota miesiąca) będzie dniem naszego zjazdu z okazji 45-lecia zakończenia studiów i 50 lat z EL-ką
W dniu tym teren kampusu będzie otwarty i ogólnie dostępny ze względu na szereg odbywających się działań i inicjatyw, jakim jest Dzień Absolwenta PG oraz Bałtycki Festiwal Nauki.
W tym dniu organizowany jest także tradycyjny Piknik ETI.

2017 rok, Wróblówka - na pikniku

Harmonogram dnia naszego zjazdu będzie dwuczęściowy: część przedpołudniowa i popołudniowa.

Spotykamy się tego dnia na terenie uczelni i w budynkach wydziału oraz zakończymy dzień wspólną biesiadą we Wróblówce przy wspólnym stole, gdzie będzie  zarezerwowane miejsce dla zadeklarowanej liczby uczestników zjazdu 50-latków El-ki, czyli wszystkich którzy rozpoczęli w 1973 roku studia na Elektronice PG.

Początek  zjazdu od godz. 10.30 - część przedpołudniowa, a o godz. 17.00 – przejazd na Piknik ETI do Wróblówki.
Program ramowy do pobrania jest tutaj.

Już teraz zgłoś swoje uczestnictwo i zapoznaj się z ważnymi sprawami organizacyjnymi.

Pozwoli to na sprawniejsze przygotowanie wydarzenia i komunikację z organizatorami.

Liczba zarejestrowanych zgłoszeń na dzień 25 kwietnia 2023 - godz. 12:00 to 35 osób

Wspomnienia z czasów minionych publikujemy w galerii fotografii i też możesz tam dodać swoje zdjęcia.

Organizatorzy niezależnie od rozsyłania informacji wszystkim Koleżankom i Kolegom będą zamieszczać na tej stronie szczegóły organizacyjne godzinowego harmonogramu dnia, zasady odpłatności za piknik itp.