Dzień Absolwenta w 2024 roku | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Dzień Absolwenta w 2024 roku

22 czerwca 2024 roku  to Dzień Absolwenta na Politechnice Gdańskiej

SAPG wraz z uczelnią organizuje w tym dniu Dzień Absolwenta w ramach obchodów głównych 120-lecia Politechniki Gdańskiej, czyli Święta Uczelni.
W dniu tym teren kampusu będzie otwarty i ogólnie dostępny ze względu na szereg odbywających się działań i inicjatyw. Otwarty będzie w tym dniu sklepik z artykułami promocyjnymi (https://sklep.pg.edu.pl/pl/39-artykuly-promocyjne) znajdujący się w budynku Hydromechaniki - (budynek nr 11 na mapie kampusu PG, a w budynku WETI B czynna będzie Cyberstacja.

W godz. 12:00-14:00 w  Auli PG w Gmach Głównym odbędzie się uroczyste wręczenie medali pamiątkowych jubilatom z rocznika 1974, którzy 50 lat temu ukończyli edukację na Politechnice Gdańskiej. Absolwenci Elektroniki rocznika studiów 1969-1974, czyli z okazji 50-lecia ukończenia studiów organizują natomiast swoje specjalne spotkanie wyjazdowe w dniach 18-20 czerwca 2024 roku.

Władze Wydziału wraz z Kołem Absolwenta ETI zapraszają wszystkich na cykl pokazów filmu "Zielony atrament", którego premiera odbyła się 16 lutego br.
Projekcja filmu trwającego 50 minut, będącego fabularyzowaną biografią docent Marianny Sankiewicz, legendarnej prodziekan E-lki i prorektorki Politechniki Gdańskiej
odbywać się będzie w Audytorium im. Marianny Sankiewicz w budynku WETI A w następujących terminach:

1 pokaz  - godz. 11:15
      2 pokaz  - godz. 12:30
      3 pokaz  - godz. 14:20

Program tego dnia zakończy się plenerowym koncertem jubileuszowym zorganizowanym dla mieszkańców Gdańska i społeczności akademickiej.