Dzień Absolwenta w 2024 roku | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Dzień Absolwenta w 2024 roku

22 czerwca 2024 roku  to Dzień Absolwenta na Politechnice Gdańskiej

SAPG wraz z uczelnią organizuje w tym dniu Dzień Absolwenta w ramach obchodów głównych 120-lecia Politechniki Gdańskiej.
Szczegółowy program tych obchodów publikowany jest na stronach jubileuszu 120-lecia PG.
W dniu tym teren kampusu będzie otwarty i ogólnie dostępny ze względu na szereg odbywających się działań i inicjatyw. Otwarty będzie w tym dniu sklepik z artykułami promocyjnymi (https://sklep.pg.edu.pl/pl/39-artykuly-promocyjne) znajdujący się w budynku Hydromechaniki - (budynek nr 11 na mapie kampusu PG, a w budynku WETI B czynna będzie Cyberstacja.
Program tego dnia zakończy się plenerowym koncertem jubileuszowym zorganizowanym dla mieszkańców Gdańska i społeczności akademickiej.

W Auli PG w Gmach Głównym odbędzie się uroczyste wręczenie medali pamiątkowych jubilatom z rocznika 1974, którzy 50 lat temu ukończyli edukację na Politechnice Gdańskiej.

Wydziałowy program wydarzeń opublikujemy w kwietniu br.

Jednym puntów programu będzie pokaz filmu "Zielony atrament", którego premiera odbyła się 16 lutego br.