Seminarium Katedralne "Opracowanie i implementacja metody pomiaru zawartości węgla organicznego w wodzie ultraczystej w warunkach przepływu - przegląd literatury" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-22

Abstrakt graficzny S. Marocka

16.12.2021 r. w ramach seminarium katedralnego mgr inż. Sabina Marocka, doktorantka Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej przedstawiła referat p.t.: "Opracowanie i implementacja metody pomiaru zawartości węgla organicznego w wodzie ultraczystej w warunkach przepływu - przegląd literatury". Wystąpienie miało na celu przedstawienie problematyki pomiaru węgla organicznego w wodzie ultraczystej i zaprezentowanie wyników przeprowadzonego przeglądu literatury.