Mateusz Ficek, Michał Sobaszek i Robert Bogdanowicz wzięli aktywny udział w Konferencji ELTE 2023, organizowanej przez Politechnikę Warszawską. | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-11

Foto

Konferencja ELTE 2023 przyciągnęła uwagę ekspertów z dziedziny elektroniki, fotoniki i energoelektroniki, w tym nauk medycznych i bioinżynierii, oraz zagadnień związanych z poszanowaniem energii. Mateusz Ficek, Michał Sobaszek i Robert Bogdanowicz byli wśród uczestników wydarzenia, które odbyło się w XIV-wiecznym Zamku Krzyżackim w Rynie, w dniach 18-21 kwietnia 2023 roku.

Szczegóły: Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej zorganizował czternastą edycję konferencji ELTE, która zgromadziła profesjonalistów, studentów, doktorantów i pracowników naukowych związanych z badaniami w dziedzinie elektroniki, fotoniki, energoelektroniki oraz ich zastosowań w naukach medycznych i bioinżynierii.

Konferencja odbyła się w urokliwym XIII-wiecznym Zamku Krzyżackim w mieście Ryn na Mazurach, który został wybrany jako miejsce spotkania, podobnie jak w roku 2013. Uczestnicy poprzedniej konferencji docenili walory tego miejsca, które zapewniało inspirującą atmosferę dla wymiany wiedzy i doświadczeń.

Mateusz Ficek, Michał Sobaszek i Robert Bogdanowicz wzięli aktywny udział w konferencji, prezentując wyniki swoich badań oraz angażując się w dyskusje na temat najnowszych osiągnięć i perspektyw w dziedzinie elektroniki, fotoniki i energoelektroniki. Ich obecność przyczyniła się do podniesienia poziomu merytorycznego wydarzenia i zainspirowała innych uczestników do dalszych badań i rozwoju w tych obszarach.

Konferencja ELTE 2023 stanowiła doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, wymiany pomysłów oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Uczestnicy mieli możliwość zdobycia nowej wiedzy, spotkania z ekspertami branży i zapoznania się z najnowszymi trendami w elektronice, fotonice i energoelektronice.