Konkurs na asystenta lub adiunkta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Systemów Decyzyjnych i Robotyki | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-05

Logo KSDiR

Asystent lub adiunkt badawczo-dydaktyczny w Katedrze Systemów Decyzyjnych i Robotyki

Prowadzenie zajęć dydaktycznych i badań naukowych w Katedrze Systemów Decyzyjnych i Robotyki oraz realizacja grantów i innych przedsięwzięć badawczych w zespole naukowym Katedry. Rozwijanie laboratoriów (w zakresie modelowania matematycznego, teorii systemów, optymalizacji, obliczeń numerycznych, uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji), jak również przygotowywanie nowych przedmiotów i pomocy dydaktycznych dla studentów. Zatrudnienie na czas nieokreślony w pełnym wymiarze etatu.

Z ofertą można zapoznać się w pliku: Oferta pracy