FP CUP Hackathon maj 2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-24

FP CUP Hackathon maj 2022

FPCUP

Instytut Geodezji i Kartografii wraz z firmą Absiskey Polska, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Hackathonie organizowanym w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FP CUP), dotyczącym wykorzystania danych i produktów serwisów programu Copernicus.

Wydarzenie dedykowana jest studentom i doktorantom uczelni wyższych w Polsce.

W I edycji zapraszamy studentów:

Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Politechniki Gdańskiej.

Jeśli nie jesteś studentem lub doktorantem wskazanych uczelni, a jesteś studentem lub doktorantem, innych uczelni zlokalizowanych w województwie mazowieckim, dolnośląskim lub pomorskim, także możesz dołączyć do udziału w Hackathonie. Jeśli jesteś mieszkańcem innego województwa zapraszamy do kontaktu.

Rejestracja na FP CUP Hackathon trwa do 4 maja 2022.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia oraz oraz na Facebooku.