Seminarium Katedalne "Zastosowanie technik pomiarowych i analitycznych jakości celulozowych mas włóknistych do przewidywania parametrów wytrzymałościowych papieru" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-07

Maszyna papiernicza

Zapraszamy na kolejne seminarium Zespołu Metrologii oraz IEEE Chapter Computer Society, które odbędzie się na platformie webex 20.01.2022 o godz. 12:15.

Seminarium pt. "Zastosowanie technik pomiarowych i analitycznych jakości celulozowych mas włóknistych do przewidywania parametrów wytrzymałościowych papieru" wygłosi mgr inż. Bartosz Grajewski , słuchacz Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej PG.

Link do spotkania: https://gdanskuniversityoftechnology-xmr.my.webex.com/gdanskuniversityoftechnology-xmr.my/j.php?MTID=m5982276e26f7702990c2d0bd66542a75