It for SHE - program mentoringowy dla studentek | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-03

It for SHE - program mentoringowy dla studentek

Perspektywy2022

💪 Hurrrraaaa, to już dziś!

Uwaga, Dziewczyny w STEM!

Studentki, absolwentki i doktorantki kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych! Szansa na karierę w branży IT jest bliżej niż Wam się wydaje!

🚀 Właśnie wystartowała długo wyczekiwana rekrutacja do VI edycji Programu Mentoringowego IT for SHE - naszego flagowego programu, uhonorowanego przez Komisję Europejską prestiżową nagrodą European Digital Skills Award.

🎯Celem IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy.

🏆Dlatego jeśli chcecie, pod okiem czołowych ekspertów i ekspertek z wiodących globalnych firm technologicznych, rozwinąć swoje umiejętności z zakresu nowych technologii, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej lub nowoczesnego przywództwa - aplikujcie do programu IT for SHE!

✅ Dzięki doświadczeniu i aktywnej współpracy Fundacji Edukacyjnej Perspektywy z Partnerami - takimi jak Accenture, Aptiv, Fundacja Kronenberga - Citi Handlowy, Ericsson, Goldman Sachs, Google, Intel, Motorola Solutions Foundation, NatWest, Point72 i Procter & Gamble, State Street - program IT for SHE daje Wam niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia w ramach relacji mentorskiej, nawiązania ciekawych i inspirujących kontaktów w branży IT, a przede wszystkim zaplanowania ścieżki zawodowej w nowych technologiach.

🎯 Wybierzcie swoje przyszłe Mentorki lub Mentorów i aplikujcie na:  http://www.itforshe.pl/pl/#program-mentoringowy

#ITforSHE #PerspektywyWomenInTech #Perspektywy2022

Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

APLIKUJ do IT for SHE