Maraton programowania | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-09-14

Maraton programowania

logotyp PG

Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Gdańsk oraz Currenda Sp. z o.o. serdecznie zapraszam studentów do wzięcia udziału w konkursie #hack4law.    

Maraton programowania #hack4law odbędzie się w formule online w dniach 1-3 października 2021 roku. To ogólnopolskie niekomercyjne wydarzenie, którego ideą jest szerzenie nowych technologii dla wymiaru sprawiedliwości. Za cel stawiamy sobie także promowanie i podkreślenie roli kobiet zajmujących się nowymi technologiami.

Pierwszego dnia Wydarzenia odbędą się prelekcje, drugiego dnia rozpocznie się konkurs, który będzie trwał do dnia trzeciego, trzeciego dnia odbędą się prezentacje zespołów projektowych, obrady jury i ogłoszenie wyników.

Udział w #hack4law jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych pasjonatów programowania i prawa. Wydarzenie skierowane jest do studentów, programistów, designerów UX, project managerów, inżynierów, grafików, prawników oraz pracowników wymiaru sprawiedliwości.

Organizatorami wydarzenia są: Currenda Sp z o.o., Digital Innovation Hub oraz Uniwersytet Szczeciński.

Na czym to polega?

Uczestnicy #hack4law stworzą maksymalnie 5 osobowe interdyscyplinarne zespoły projektowe, których zadaniem będzie wytworzenie prototypu aplikacji dla wymiaru sprawiedliwości na podstawie jednego z czterech z góry określonych przez organizatora pomysłów. Na realizację zadania zespoły będą miały 24 godziny. W tym czasie, każda drużyna może liczyć na wsparcie mentorów, dostępnych przez cały czas trwania hackatonu.

Wykonane aplikacje oceni jury i wyłoni 3 zwycięskie drużyny. Łączna pula nagród wynosi aż 30 000 złotych. Ich fundatorem jest m.in. ING Bank Śląski.

Duża liczba znakomitych prelekcji
W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień z zakresu uczenia maszynowego Machine Learning, zarządzania, LegalTech, programowania i Data Science.


Strona internetowa Wydarzenia: https://hack4law.pl/           

33 wyświetleń