PFRON zaprasza do udziału w konkursie | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-26

PFRON zaprasza do udziału w konkursie

Logo PG

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w szóstym otwartym konkursie badawczym pt. „Innowacje społeczne i technologiczne w procesie aktywizacji osób niepełnosprawnychna finansowanie badań, ekspertyz i analiz dotyczących rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w module B Dofinansowanie realizacji projektów dotyczących badań aplikacyjnych.

Nabór wniosków będzie trwał od 19 kwietnia do 31 maja 2022 r. do godz. 10.00.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie Państwo na witrynie PFRON pod dresem:

Ogłoszenie z dnia 19 kwietnia 2022 r. szóstego konkursu badawczego „Innowacje społeczne i technologiczne w procesie aktywizacji osób niepełnosprawnych”