Projekt Wakacyjny Staż 2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-21

Projekt Wakacyjny Staż 2022

wakacyjny staż

Na studentów i absolwentów uczelni wyższych czeka prawie 300 miejsc stażowych, ufundowanych przez firmy i instytucje publiczne.
Czas trwania stażu wynosi minimum miesiąc - w okresie od 1 lipca do 30 września. Termin ustalany jest indywidualnie z fundatorem stażu. Laureaci projektu otrzymują gwarancję wynagrodzenia w kwocie minimum 2000 PLN brutto za miesiąc pracy, z uwzględnieniem obowiązującej minimalnej stawki godzinowej wynagrodzenia lub minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Na stronie wakacyjnystaz.pl dostępne są już formularze, które należy wypełnić, aby wziąć udział w projekcie. Wszyscy chętni mają na to czas do 29 kwietnia.