XXI edycja Konkursu im. prof. Romualda Szczęsnego | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-04-13

XXI edycja Konkursu im. prof. Romualda Szczęsnego

Szczęsny
Kapituła Nagrody im. prof. Romualda Szczęsnego zaprasza opiekunów do zgłaszania prac dyplomowych do XXI edycji konkursu.
 
Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w roku kalendarzowym 2021, które uzyskały ocenę bardzo dobrą, dotyczą nowoczesnych technologii i charakteryzują się innowacyjnością.
 
Aktualny regulamin i harmonogram konkursu znajduje się na stronie internetowej Wydziału Elektrotechniki i Automatyk: https://eia.pg.edu.pl/absolwenci/konkursy/nagroda-im-prof-romualda-szczesnego
 
Zgłoszenia powinny być składane przez opiekunów prac dyplomowych. Wraz ze zgłoszeniami należy składać kopie prac i opinii wystawionych przez opiekunów i recenzentów wyłączenie w wersji elektronicznej.
 
 
Termin składania wniosków 26 kwietnia 2022
 
 
Autorzy zgłaszanych prac proszeni są o wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną karty zgłoszenia uczestnictwa dostępnej na wyżej wskazanej stronie internetowej.
15 wyświetleń