XXXIX Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace magisterskie | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-26

XXXIX Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace magisterskie

PTI

Polskie Towarzystwo Informatyczne organizuje

XXXIX Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace magisterskie

z zakresu informatyki i jej zastosowań,

którego celem jest:

1. Podnoszenie poziom prac magisterskich z zakresu informatyki,
  2. Wymiana i porównanie doświadczeń oraz osiągnięć dydaktycznych różnych informatycznych środowisk akademickich poprzez prezentację najlepszych prac magisterskich,
  3. Propagowanie PTI wśród młodzieży studenckiej oraz nawiązanie więzi pomiędzy dyplomantami a Towarzystwem.

Organizację i przeprowadzenie konkursu Zarząd Główny PTI po raz 39. Powierzył Dolnośląskiemu Oddziałowi Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

W konkursie mogą brać udział dyplomanci kierunków informatycznych oraz innych kierunków studiów, których prace dotyczą informatyki.

Zgłaszanie prac odbywa się poprzez formularz umieszczony na stronie kmp.pti.org.pl.