Stypendia "Nowe technologie dla dziewczyn" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-15

Stypendia "Nowe technologie dla dziewczyn"

perspektywy_stypendia
Tradycyjnie już, jak co roku o tej porze, Fundacja Edukacyjna Perspektywy i firma INTEL ogłasza możliwość aplikowania o stypendia w ramach ósmej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2022/2023, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją
przyszłość z branżą technologiczną. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej,
czy też w nauce. Stypendystki INTEL - PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe.

Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 PLN (brutto).

Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Aplikować można do 30 czerwca br.

Formularz aplikacyjny:  Formularz
Więcej informacji pod linkiem:  https://www.stypendiadladziewczyn.pl