Stypendium GFPS Polska | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-09-27

Stypendium GFPS Polska

logo PG

Stowarzyszenie GFPS ogłasza nabór na semestralne stypendium w semestrze letnim 2022/2023 (w okresie luty-czerwiec 2023).

 

Prowadzimy obecnie dwa programy semestralnych stypendiów naukowo-kulturalnych:

  • program dla osób z Ukrainy i Białorusi w Polsce
  • program dla osób z Polski do Niemiec

Nasze programy stypendialne skierowane są do studentów oraz do doktorantów i asystentów naukowych wszystkich kierunków.

Termin zgłoszeń na stypendium GFPS upływa 31.10.2022.

Wymogiem, jaki GFPS-Polska stawia stypendystom, jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat. Projekt może przyjąć formę referatu, doświadczenia, badania itp. Mile widziane jest nawiązanie do swojej pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej.

Wszystkie informacje na ten temat wymagań, samego stypendium oraz procesu rekrutacyjnego znajdują się stronie internetowej gfps.pl

Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji studentom Państwa uczelni bądź w Państwa mediach społecznościowych.Termin składania wniosków upływa 31.10.2022.

Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy przesyłać na mail stypendia@gfps.pl.

Więcej informacji - gfps.pl

Program dla osób z Ukrainy i Białorusi w Polsce

Program ten skierowany jest do osób z Ukrainy i Białorusi, które posiadają status studenta w Polsce, na Ukrainie bądź na Białorusi. Szczegółowe informacje nt. programu: informacja dla osób z Ukrainy, informacja dla osób z Białorusi.

 

Program dla osób z Polski do Niemiec

Program ten skierowany jest do osób z Polski, studiujących na polskiej uczelni, które posługują się językiem niemieckim przynajmniej napoziomie B1. Oferujemy semestralny pobyt na niemieckich uniwersytetach. Szczegółowe informacje nt. programu: informacja dla osób z Polski.

 

O Stowarzyszeniu GFPS

GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie nauki, współpracy i wymiany studenckiej oraz naukowej między Polską, Niemcami, Czechami i Ukrainą. Środki na organizowane przez nas wydarzenia i stypendia pozyskujemy z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz darowizn.

42 wyświetleń