Konkurs Engineer 4 Science 2023 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-20

Konkurs Engineer 4 Science 2023

4science
4 Science Institute zaprasza absolwentki oraz absolwentów studiów I stopnia do wzięcia udziału w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę dyplomową.

Głównym celem konkursu jest wyłonienie i promowanie wyróżniających się absolwentów uczelni wyższych z obszarów:

• automatyka,
  • bioinformatyka,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • elektromobilność,
  • elektrotechnika,
  • elektronika,
  • fizyka techniczna,
  • geoinformatyka,
  • informatyka,
  • inżynieria biomedyczna,
  • inżynieria i analiza danych,
  • robotyka,
  • sztuczna inteligencja,
  • telekomunikacja,
  • teledetekcja i geonauka,
  • uczenie maszynowe

i pokrewnych poprzez ocenę merytoryczną ich prac dyplomowych przez reprezentantów z przemysłu oraz uczelni.

Do konkursu zgłoszona może zostać praca dyplomowa I stopnia, która spełnia łącznie poniższe wymogi:

• została przygotowana w języku polskim lub angielskim;
  • została obroniona przez studenta/ów ww. kierunku w okresie od 1.04.2022 do 31.03.2023;
  • autor pracy otrzymał średnią ocenę minimum 4.5 (od promotora i recenzenta) lub znalazł się w gronie 15 najlepszych prac na wydziale i kierunku studiów;
  • zgoda na zgłoszenie pracy oraz na udostępnianie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

Pracę dyplomową należy zgłosić w portalu internetowym organizatora konkursu https://4scienceinstitute.org do 8.05.2023 r.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej 4 Science Institute (regulamin konkursuformularz zgłoszeniowy).