Konkurs na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-13

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

POIIB

Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa (POIIB) ogłasza VI edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową, inżynierską lub magisterską obronioną w roku kalendarzowym 2022.

Konkurs organizowany jest już po raz szósty przy wsparciu Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska jako partnera organizacyjnego – pierwsza edycja konkursu odbyła się w roku 2015.

Celem konkursu jest promowanie rozwiązań inżynierskich charakteryzujących się wysokim stopniem innowacyjności oraz uwzględniających zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych przedstawionych w pracach dyplomowych.

Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach:

• konstrukcje budowlane i inżynierskie (w tym obejmującą problematykę wyburzeniową),
  • inżynieria transportowa (drogi, koleje i mosty),
  • instalacje sanitarne,
  • instalacje elektryczne i telekomunikacja.

Powyższe kategorie odpowiadają specjalnościom uprawnień budowlanych nadawanych przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

Termin składania prac został przesunięty do 12 maja.

Regulamin konkursu edycja 2023 (pdf, 194.22kB)

Plakat (pdf, 4.06MB)