Konkurs na najlepszą pracę dyplomową | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-25

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

logotyp

Odział Gdański Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową na studiach I i II stopnia, na kierunkach związanych z elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją, automatyką i robotyką, mechatroniką oraz informatyką, obronioną w roku akademickim 2022/2023 (od 1.10.2022 do 30.09.2023) na uczelniach wyższych w obszarze działania OG PTETiS (Gdańsk, Gdynia, Koszalin).

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac dyplomowych przy jednoczesnej weryfikacji przygotowania uczestników do prowadzenia działalności naukowej (zgodnie z wymaganiami Polskiej Komisji Akredytacyjnej), przez wymóg przygotowania artykułu do publikacji w czasopiśmie naukowym.

Artykuły po zakwalifikowaniu do drugiego etapu konkursu zostaną zarekomendowane do publikacji w Zeszytach Naukowych Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Zasady konkursu (pdf, 43.12kB) Zgłoszenie (doc, 42.00kB) Wzór tekstu (doc, 171.00kB)