Program Startup School One | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-20

Program Startup School One

Startup School One

Spotkania informacyjne - nabór wniosków do 5. edycji programu Startup School One

Do 10 marca trwa nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Gdańsk Tech Startup School (czyli GTS2) zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

W ramach programu beneficjenci zyskują:

• udział w profesjonalnym programie zajęć opartych na najlepszych światowych praktykach,
  • prowadzanie zajęć przez doświadczonych trenerów startupowych,
  • opiekę indywidualnego opiekuna biznesowego,
  • dostęp do bazy mentorów,
  • przestrzeń do prototypowania i pracy.

więcej o programie Startup School One

Spotkania informacyjne

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem będzie jedno ze spotkań informacyjnych, które odbędą się:

• online na MS Teams w dniach: 1 oraz 5 marca,
  • stacjonarnie 7 marca w budynku Nowego ETI Politechniki Gdańskiej.

szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny udziałem w programie, ale nie masz pomysłu startupowego, lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu, spotkanie informacyjne to doskonała okazja, żeby skorzystać z indywidualnej konsultacji.