Program stypendialno-mentoringowy "Nowe technologie dla dziewczyn" | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-10

Program stypendialno-mentoringowy "Nowe technologie dla dziewczyn"

intel

Fundacja Edukacyjna Perspektywy i firma Intel zaprasza studentki do aplikowania o stypendia w ramach dziesiątej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2024/2025, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Aplikować można do 30 czerwca br.

Formularz  aplikacyjny:  Formularz
Więcej informacji pod linkiem:  https://www.stypendiadladziewczyn.pl

25 wyświetleń