Zaproszenie na spotkanie z firmą BDZ Automation | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-10

Zaproszenie na spotkanie z firmą BDZ Automation

biuro karier

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej zaprasza na spotkanie online z przedstawicielami BDZ-Automation.

Termin: 21.12.2021

Program Spotkania:

- kilka słów o prelegentach;

- przedstawienie profilu firmy;

- prezentacja zrealizowanych projektów;

- prezentacja projektów aktualnie w realizacji;

- przedstawienie oferty rekrutacyjnej - oferty pracy dla studentów od razu po ukończeniu studiów, oferty praktyk;

- Q&A.

Prelegenci: Oskar Frydrych (Inżynier systemów sterowania w BDZ-Automation) i Paweł Łusiak (Business Developer w BDZ-Automation)

Od firmy:

Jesteśmy firmą, która powstała na bazie kilkunastoletniego zawodowego doświadczenia członków zespołu, który ją założył. Wszyscy jesteśmy inżynierami z pasją, wiedzą, doświadczeniem i ambicją.

Działamy w obszarach: projektowania i wdrażania systemów sterowania dla szeroko rozumianego przemysłu, doradztwa z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych, zarządzania projektami.

Nasze doświadczenie związane jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym, spożywczym oraz oil & gas.

BDZ-Automation – your partner in process automation

Rejestracja na wydarzenie poprzez platformę kariery Career Center - wystarczy założyć konto/ zalogować się i zarejestrować na wydarzenie. Spotkania będą realizowane poprzez Zoom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!