Stypendium Naukowe KAUST - Spotkanie Informacyjne | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-07-08

Stypendium Naukowe KAUST - Spotkanie Informacyjne

logotyp PG

Doradztwo edukacyjne Open Future School wraz z uniwersytetem badawczym King Abdullah University of Science and Technology KAUST z Arabii Saudyjskiej - zapraszają na  SPOTKANIE  INFORMACYJNE  dla studentów ostatniego roku studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich.

Wykładowcy z Computer, Electrical and Mathematical Sciences and Engineering division CEMSE przedstawią :

• możliwości prowadzenia badań naukowych na światowym poziomie za granicą,
  • możliwości uzyskania prestiżowego stypendium naukowego The KAUST Fellowship,
  • zasady rekrutacji na stypendium naukowe,
  • terminy składania aplikacji.

Planowany termin wizytacji: 3-7 Października 2022 r. Czas trwania: 120 minut (90 minut wykład dla studentów + 30 minut spotkanie z International Office w sprawie potencjalnej współpracy badawczej pomiędzy uczelniami).

W celu umówienia się na spotkanie, studenci proszeni są o indywidualny z p. Ewą Więckowską, Administration Manager - kom. 604.808.777

Phone: +48 606 767 505
Email: biuro@openfutureschool.pl