Zajęcia z radzenia sobie ze stresem dla studentów zagranicznych | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-06

Zajęcia z radzenia sobie ze stresem dla studentów zagranicznych

Wszystko OK

Początek roku akademickiego nie jest łatwy szczególnie dla studentów zagranicznych, którzy muszę znaleźć się jakoś nie tylko na uczelni, ale też w zupełnie nowym dla siebie kraju. Do załatwiania akademika i ogarniania planu zajęć dochodzą też inne sprawy - od formalności związanych z legalizacją pobytu w Polsce po założenie konta w banku i zakup komórki z polskim numerem. To może rodzić dużo stresu...

Dlatego zapraszamy Was - nowo przyjętych studentów zagranicznych (polskojęzycznych i anglojęzycznych) na warsztaty, w trakcie których dowiecie się, co robić (a czego nie robić) w sytuacjach stresowych związanych ze studiami📚, pracą👩‍💻 i relacjami z innymi ludźmi👥. Dzięki temu trochę łatwiej będzie Wam zacząć pierwsze dni w nowym miejscu😉.

➡ dla osób polsko i anglojęzycznych

Zapisy

Najbliższy nabór będzie prowadzony od 21 września do 10 października poprzez formularz online (czerwony przycisk poniżej). Z góry uprzedzamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Przed zapisaniem się prosimy przeczytać regulamin udziału w projekcie. I pamiętajcie proszę - jeśli z jakiś powodów będziecie musieli zrezygnować z udziału w zajęciach, napiszcie do nas na international@pg.edu.pl (może ktoś inny skorzysta z tego miejsca🙂).

FORMULARZ

Kiedy będą się odbywać zajęcia?

Zapisując się na zajęcia wybierasz, czy chcesz dołączyć do grupy polskojęzycznej czy anglojęzycznej. Terminy spotkań poszczególnych grup:

- grupa I (polskojęzyczna): poniedziałek, 17 października od 17:00-18:30
- grupa II (anglojęzyczna): poniedziałek, 24 października od 17:00-18:30

Gdzie będą się odbywać zajęcia?

Na zajęcia zapraszamy do budynku nr 11 Hydromechaniki (sprawdź na mapie) do sali, obok sklepiku z gadżetami PG. Wejście do sali będzie od strony budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki (szukajcie tabliczek informacyjnych przed wejściem i prosimy - nie próbujcie wchodzić do sali przez sklepik😉).

Kto może zapisać się na zajęcia?

Zajęcia są skierowane do nowo przyjętych studentów zagranicznych (jeżeli zacząłeś studia na PG w październiku 2022 roku to te zajęcia są dla Ciebie). Nie ma znaczenia, czy studiujesz na PG w języku polskim czy angielskim oraz czy studiujesz odpłatnie czy nieodpłatnie🙂.