Losowanie świąteczne 2022 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-13

Losowanie świąteczne 2022

WRS ETI

Ho ho ho!

WRS ETI powraca z kolejną edycją Losowania Świątecznego
Od ponad 8 lat, w okresie świątecznym WRS ETI podejmuje inicjatywę, jaką jest losowanie. Podczas zeszłorocznej edycji po raz kolejny pobiliśmy wcześniejszy rekord, zbierając ponad 6200zł! Czy i tym razem uda się nam to osiągnąć? Z Waszą pomocą na pewno!

Już 15 grudnia WRS ETI ponownie zawita na hol Nowego ETI z Losowaniem Świątecznym! W tym roku ponownie wspieramy Hospicjum im. Księdza E. Dutkiewicza dla dzieci i dorosłych w Gdańsku.

Tego dnia każdy los wygrywa, a każdy darczyńca jest zwycięzcą. Wystarczy, wrzucić 5 zł do skarbonki na nasz szczytny cel, a otrzymasz coś wyjątkowego w zamian. Może to będzie koszulka, kubek, torba, powerbank lub inna z wielu wielu nagród, które przygotowaliśmy, dzięki wsparciu różnych firm! Można również walczyć o nagrody główne! Jedyne, co należy zrobić, to wrzucić swój podpisany los do urny, a na sam koniec wydarzenia odbędzie się Losowanie Główne, w trakcie którego rozdamy kilka naprawdę niesamowitych rzeczy! Serdecznie zapraszamy do udziału!

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2oWqPZoQW