Students Gaming Arena 2023 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-14

Students Gaming Arena 2023

Gaming Arena

Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej zapraszają na finał w rozgrywkach e-sportowych Students Gaming Arena, który odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2023 r. w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa”. To niepowtarzalna okazja, by wspomóc kibicowaniem Waszych znajomych studentów walczących w finale gier drużynowych, a także sprawdzić swoje umiejętności e-sportowe w grach indywidualnych.
Gry drużynowe rozgrywane będą w dwóch kategoriach: CS2 i LoL. W turnieju gier indywidualnych będziecie mieć możliwość rywalizowania w Fifę oraz Hearthsone'a, które będą miały tylko 1 etap, a o dostaniu się będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Dla uczestników planujemy także strefę gier planszowych i relaksu, aby w trakcie przerw od rozgrywek, można było odpocząć, strefa ta będzie także częściowo dostępna dla studentów, którzy nie będą uczestnikami.

Więcej szczegółów o konkursie znajduje się na fanpage’u na Facebooku https://www.facebook.com/StudentsGamingArena/