Rekrutacja Collegium Invisibile | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-06

Rekrutacja Collegium Invisibile

Collegium Invisibile

Stowarzyszenie Naukowe Collegium Invisibile zaprasza wyróżniających się studentów(-ki) i doktorantów(-ki) do przesyłania zgłoszeń w ramach procesu rekrutacyjnego 2023/2024.

Przyjmowanie zgłoszeń w ramach I etapu jest możliwe od 4 grudnia do 25 lutego 2024 roku.
Do wzięcia udziału w naborze zapraszamy osoby studiujące lub doktoryzujące się na polskich uczelniach; studentów(-ki) z Polski studiujących w ośrodkach zagranicznych lub szczególnie zainteresowanych Polską badaczy(-ki) zagranicznych.

W chwili składania aplikacji ubiegający się o przyjęcie muszą być studentami(-kami) lub doktorantami(-kami):

-    II lub III roku studiów licencjackich bądź inżynierskich, I, II lub III roku studiów magisterskich,
-    II, III, IV, V lub VI roku studiów magisterskich jednolitych wszystkich kierunków,
-    są absolwentami studiów licencjackich, którzy uzyskali dyplom ich ukończenia w ciągu trzech lat kalendarzowych poprzedzających termin składania aplikacji i są afiliowani przy uczelni wyższej, np. są doktorantami(-kami) I roku.

Proces aplikacyjny składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego z nich ocenie podlegają nadesłane formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości 3000-7000 słów, nie wliczając bibliografii; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze Stowarzyszeniem). Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim.
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji będą regularnie zamieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w zakładce „Dla Kandydatów” oraz w mediach społecznościowych.

W sprawach dotyczących rekrutacji można skontaktować się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@ci.edu.pl

Formularza rekrutacyjny dostępny jest pod linkiem:: https://forms.gle/WaSGrrgeqkqWDezN7

Informacje nt. rekrutacji zostały również umieszczone na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej Stowarzyszenia: https://fb.me/e/3touKEVUf
Mamy nadzieję na Państwa aplikacje w tegorocznej rekrutacji.