INNOVATION CRUNCH GDAŃSK | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-09-10

INNOVATION CRUNCH GDAŃSK

Innovation Crunch Gdańsk

Marzysz o własnym startupie? Chcesz rozwijać swoją wiedzę o AI? Ciekawi Cię jak rozwijać swój biznes?

Masz konkretne pytania, ale nie masz komu ich zadać?

Zapraszamy na Innovation Crunch organizowany przez TeenCrunch, podczas którego:

📢 posłuchasz inspirującego wystąpienia

🎤 w części panelowej poczujesz się jak na standup impro i będziesz mieć możliwość zadać pytanie młodym founderom i founderkom!

🍕 A na koniec - network przy pizzy!

⏰ Wydarzenie odbywa się w czwartek 17.10.2024 w godzinach 16:00-20:00, rejestracja od 15:45. Widzimy się w S&P Global przy ul. Marynarki Polskiej 163 w Gdańsku.

🔍 Szczegóły już na naszych social mediach - LinkedIn, Instagram i Facebook!

📬 Złap swoją darmową wejściówkę już dziś i wyślij pytanie, które chcesz zadać naszym Panelist_om!

Będą z nami:
Jan Cudzik z OutlineAI, Krzysztof Deneka z Algopeotica, Barbara Klaudel z The LionAI, Jakub Strzemieczny z Learn.it, Patryk Jar z Kainos, Ewa Ropela z Inkubatora Starter oraz Jaśmina Zwierz z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Alumni IV edycji programu - Mikołaj Wargowski oraz Grzegorz Barański i Dawid Gębka, reprezentant naszego gospodarza - S&P Global.

Bilety do nabycia tu - https://app.evenea.pl/event/icgdansk/