Odszedł od nas dr inz. Stanisław Szejko | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-30

Odszedł od nas dr inz. Stanisław Szejko

kir

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 29 lipca 2024 roku zmarł w wieku 76 lat

ŚP.

dr inż. STANISŁAW SZEJKO

wieloletni nauczyciel akademicki w Katedrze Inżynierii Oprogramowania Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Wychowawca kilkudziesięciu roczników absolwentów kierunku Informatyka, ceniony organizator i współtwórca programów studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych, koordynator zespołów realizujących badania przemysłowe.
Za wzorową pracę odznaczony
Srebrnym oraz Złotym Krzyżem Zasługi.

Pozostanie w naszej pamięci jako wybitny nauczyciel akademicki oddany sprawom wydziału oraz człowiek wielkiego serca.

Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłego składają
Dziekan, Rada Wydziału i pracownicy
Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
Politechniki Gdańskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 3 sierpnia 2024 roku o godz. 13:00 na cmentarzu Cmentarzu Centralnym "Srebrzysko" (stara kaplica) w Gdańsku-Wrzeszczu.