Dzień Beanusa na WETI | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-10-02

Dzień Beanusa na WETI

beanus eti

30 września br. odbył się na Wydziale ETI  Dzień Beanusa rozpoczynający rok nowy akademicki 2024/2025.

Wystąpienie Dziekana WETI, który przywitał przybyłych gości, a przede wszystkim kandydatów na studentów wydziału zakończyło się słowami otwierającymi rok akademicki 2024/2015.
Głos zabrali także: Prorektor PG prof. Mariusz Kaczmarek, Prorektorka PG prof. Barbara Wikieł i Przewodnicząca Wydziałowej Rady Studentów ETI.
Nagrodzono także kandydatów - studentów każdego kierunku, którzy w postępowaniu rekrutacyjnym uzyskali najlepsze wyniki.

Po ślubowaniu, na zakończenie studenci i goście wysłuchali wykładu inauguracyjnego "Co słychać pod wodą?", który wygłosiła prof. Iwona Kochańska.