Data dodania: 2026-03-20
Zapraszamy do odwiedzani na wydziału ETI
Zapraszamy do odwiedzenia Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej oraz naszego wydziałowego stoiska podczas Dnia Otwartego – to doskonała okazja, aby poznać bliżej nasz wydział, zobaczyć, czym zajmujemy się na co dzień i dowiedzieć się, jak wygląda studiowanie w praktyce.
Na Wydziale ETI kształcimy specjalistów w obszarach kluczowych dla współczesnych technologii, takich jak informatyka i sztuczna inteligencja, elektronika i systemy wbudowane, telekomunikacja i nowoczesne sieci (w tym 5G i Internet Rzeczy), a także inżynieria danych i cyberbezpieczeństwo, łącząc solidne podstawy teoretyczne z praktycznym podejściem do nauki. Oferujemy nowoczesne kierunki studiów, w tym informatykę, elektronikę i telekomunikację, inżynierię danych oraz automatykę, cybernetykę i robotykę.
Dysponujemy zaawansowaną infrastrukturą dydaktyczną i badawczą – studenci mają dostęp do specjalistycznych laboratoriów, w których pracują nad projektami z zakresu systemów wbudowanych, aplikacji mobilnych, sieci komputerowych, analizy danych i systemów inteligentnych, dzięki czemu zdobywają praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy.
Odwiedzając nasze wydział, będziesz mieć możliwość porozmawiania ze studentami i wykładowcami, poznania szczegółów dotyczących kierunków i specjalności, zobaczenia projektów realizowanych na wydziale oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rekrutacją i studiowaniem – przyjdź i przekonaj się, że Wydział ETI to miejsce, w którym możesz rozwijać swoje pasje i budować przyszłość w świecie nowoczesnych technologii.
Zobacz program wydarzenia:
https://dzienotwarty.pg.edu.pl/program/wydzialowy
-
2026-02-23
Uroczyste otwarcie przestrzeni Art Hol