OGŁOSZENIA | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA O NABORZE PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH w sem. letnim 2023/2024 (data ogłoszenia 14.02.2024 r.)

1) Propedeutyka medycyny - wykład 15h

Zamawiający - Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje o zamiarze udzielenia zamówienia na przeprowadzenie wykładu z przedmiotu „Propedeutyka medycyny” w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024  na stacjonarnych studiach I stopnia.

Szczegółowy opis zamówienia w załączeniu:

OGŁOSZENIE_Propedeutyka medycyny (pdf, 215.94kB)

OGŁOSZENIA O NABORZE PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH w sem. letnim 2023/2024 (data ogłoszenia 01.02.2024 r.)

1) Propedeutyka medycyny - wykład 15h

Szczegółowy opis zamówienia w załączeniu:

Propedeutyka medycyny (pdf, 215.07kB)

2) Filozofia wiedzy i etyka wykład 15 h i seminarium 30h (2 grupy x 15h)

Zamawiający - Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje o zamiarze udzielenia zamówienia na przeprowadzenie wykładu i seminarium z przedmiotu „Filozofia wiedzy i etyka ” w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 na stacjonarnych studiach II stopnia.

Szczegółowy opis zamówienia w załączeniu:

Filozofia wiedzy i etyka (pdf, 216.94kB)

3) Rozwiązania CAD/CAM w elektronice medycznej - laboratorium 15h

Zamawiający - Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje o zamiarze udzielenia zamówienia na przeprowadzenie laboratorium z przedmiotu „Rozwiązania CAD/CAM w elektronice medycznej ” w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 na stacjonarnych studiach II stopnia.

Szczegółowy opis zamówienia w załączeniu:

Laboratorium _Rozwiązania CADCAM w elektronice medycznej (pdf, 216.71kB)

4) Rozwiązania CAD/CAM w elektronice medycznej - projekt 15h

Zamawiający - Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Katedra Inżynierii Biomedycznej informuje o zamiarze udzielenia zamówienia na przeprowadzenie projektu z przedmiotu „Rozwiązania CAD/CAM w elektronice medycznej ” w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 na stacjonarnych studiach II stopnia.

Szczegółowy opis zamówienia w załączeniu:

Projekt_ Rozwiązania CADCAM w elektronice medycznej (pdf, 216.81kB)

Assistant in the research staff group at the Faculty of Electronics, Telecommunications and Informatics in the Department of Biomedical Engineering

We seek a candidate for the assistant position in the research staff group at the Faculty of Electronics, Telecommunications and Informatics in the Department of Biomedical Engineering. We are seeking an enthusiastic, self-motivated person with a strong foundation in machine (deep) learning and a strong interest in image processing methods and signal processing methods applied in the (bio)medical domain. Employment within the project BE-LIGHT MSCA DN EU - “Face skin analysis using multimodal imaging and machine learning methods”. According to the rules of the funding program and national law, a candidate must fulfill all the requirements that are related to: BE-LIGHT MSCA DN EU project requirements, the Gdańsk University of Technology requirements for a research assistant, and the Gdańsk University of Technology Doctoral School requirements. The condition for employment is admission to the Gdańsk University of Technology Doctoral School.

Attachment

job_3274_offer (pdf, 1.29MB)