Już są ! – tematy prac dyplomowych magisterskich 2021/22 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-06-09

Już są ! – tematy prac dyplomowych magisterskich 2021/22

logo WETI
Tematy prac dyplomowych magisterskich realizowane w Katedrze Sieci Teleinformacyjnych w roku akademickim 2021/22 są już dostępne na naszej stronie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z prowadzącymi.

Pobierz listę tematów

Zasady wyboru i przydziału tematu:

1. Chęć wyboru tematu należy zgłosić do opiekuna i z nim uzgodnić szczegóły (zalecany jest kontakt mailowy).
  2. W przypadku konfliktu wyboru decyzję podejmuje opiekun kierując się m.in. średnią ocen studiów inżynierskich.
  3. Po zaakceptowaniu wyboru tematu przez opiekuna, opiekun przypisuje studenta do zgłoszonego tematu w systemie Moja PG.
  4. Termin na zakończenie procedury wyboru tematów (włącznie z przypisaniem przez opiekuna studenta do tematu): 25.06.2021.