Doktorat z wyróżnieniem | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-07

Doktorat z wyróżnieniem

logo PG

Dnia 3 lutego 2022 roku na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki miała miejsce publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Młynarczuk, zatrudnionej w Katedrze Sieci Teleinformacyjnych.

Rada Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja Politechniki Gdańskiej na posiedzeniu w dniu 22 lutego 2022 roku nadała pani mgr inż. Magdalenie Młynarczuk stopień doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja oraz wyróżniła rozprawę doktorską pt. Jakość usług w optycznej sieci wielodomenowej z hierarchiczną strukturą płaszczyzn sterowania.