Tematy prac dyplomowych magisterskich 2023/24 | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-01

Tematy prac dyplomowych magisterskich 2023/24

logo 20230601
Zachęcamy do zapoznania się z tematami prac dyplomowych magisterskich realizowanymi w Katedrze Sieci Teleinformacyjnych w roku akademickim 2023/24.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z prowadzącymi.

Pobierz listę tematów

Zasady wyboru i przydziału tematu:

Chęć wyboru tematu należy zgłosić do opiekuna i z nim uzgodnić szczegóły (zalecany jest kontakt mailowy).

W przypadku konfliktu wyboru decyzję podejmuje opiekun kierując się m.in. średnią ocen studiów inżynierskich.

Po zaakceptowaniu wyboru tematu przez opiekuna, opiekun  przypisuje studenta do zgłoszonego tematu w systemie Moja PG.

Termin na zakończenie procedury wyboru tematów (włącznie z przypisaniem przez opiekuna studenta do tematu): 30.06.2023 r.