Specjalna edycja Targów Pracy WETI | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-02

Specjalna edycja Targów Pracy WETI

TP WETI 22

Do uczestnictwa w specjalnej edycji Targów Pracy w roku 70-lecia WETI, które odbędą się 9-10 maja 2022 r. w budynku WETI B zaproszone zostały firmy ściśle współpracujące z Wydziałem, w szczególności w ramach: wykładów zaproszonych, współtworzenia treści programowych, uczestnictwa w ramach studenckich projektów badawczych, wspólnej realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych; finansujące badania zlecone; przyjmujące studentów na praktyki oraz zatrudniające absolwentów Wydziału ETI.

W semestrze letnim roku 2021/2022 zajęcia odbywają się stacjonarnie i studenci będą mieli możliwość bezpośredniego odwiedzenia stoiska. Dla przedstawicieli  firm zostanie zorganizowana sesja (godz. 11:15 w sali NE 005), podczas której zaprezentowane będą wybrane studenckie projekty badawcze i przedstawione zasady ich realizacji.

Lista wystawców