Głosowanie w VI edycji budżetu obywatelskiego PG | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-25

Głosowanie w VI edycji budżetu obywatelskiego PG

Głosowanie w BO

Czternaście projektów pracowniczych i studenckich zostało dopuszczonych do głosowania w ramach VI edycji budżetu obywatelskiego Politechniki Gdańskiej, które rozpocznie się już 26 listopada i potrwa do 3 grudnia. Twój pomysł, twój głos – korzyść dla wszystkich!

Zobacz film:

W ramach tegorocznej edycji BO PG zgłoszonych zostało łącznie 19 projektów, z czego po weryfikacji zgodności z regulaminem do głosowania dopuszczono 8 projektów pracowniczych i 6 studenckich.

Projekty pracownicze     Projekty studenckie

Głosowanie rozpoczęło się 26 listopada o północy i potrwa do 3 grudnia do godz. 23.59.

Lista rankingowa projektów zostanie ogłoszona na stronie BO PG 10 grudnia po godz. 12.00, natomiast ostateczna lista projektów do realizacji – 23 grudnia po godz. 12.00.