Dla studentów | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Dla studentów

Konsultacje

dr hab. inż. Iwona Kochańska
+48 58 347 69 21
iwokocha@pg.edu.pl

pokój EA 749
dr inż. Piotr Kaczmarek
+48 58 347 12 01
piotr.kaczmarek@pg.edu.pl
pokój EA 544
 
prof. dr hab. inż. Maciej Niedźwiecki
+48 58 347 25 19
maciej.niedzwiecki@pg.edu.pl

pokój EA 548
 

prof. dr hab. inż. Roman Salamon
+48 58 347 25 11
roman.herosa@gmail.com
pokój EA 750

dr hab. inż. Henryk Lasota
+48 601 876 999
henlasot@pg.edu.pl

pokój EA 748
 

dr hab. inż. Jacek Marszal
+48 58 347 25 11
jacek.marszal@pg.edu.pl
pokój EA 750
dr inż. Marcin Ciołek
+48 58 347 25 32
marciole@pg.edu.pl
pokój EA 546
 
dr inż. Krzysztof Cisowski
+48 58 347 12 74
krzcisow@pg.edu.pl
pokój EA 542

 
dr inż. Piotr Fiertek
+48 58 347 12 01
piofiert@pg.edu.pl

pokój EA 544
 

dr inż. Piotr Grall
+48 58 347 20 04
piotr.grall@pg.edu.pl

pokój EA 636
 

dr inż. Lech Kilian
+48 58 347 22 30
leckilia@pg.edu.pl
pokój EA 752
dr inż. Marcin Pazio
+48 58 347 20 10
marcin.pazio@pg.edu.pl

pokój EA 550
 

dr inż. Paweł Raczyński
+48 58 347 12 74
pawraczy@pg.edu.pl
pokój EA 542
 
dr inż. Jan Schmidt
+48 58 347 26 39
jan.schmidt@pg.edu.pl
pokój EA 753
dr inż. Kamil Stawiarski
+48 58 347 20 10
kamil.stawiarski@pg.edu.pl
pokój EA 550

 
mgr inż. Krzysztof Dudziak
+48 58 347 25 32
krzysztof.dudziak@pg.edu.pl
pokój EA 546
termin ustalany indywidualnie mailowo
mgr inż. Artur Gańcza
+48 58 347 25 32
artur.gancza@pg.edu.pl

pokój EA 546
 

mgr inż. Mariusz Rudnicki
+48 58 347 26 39
mariusz.rudnicki@pg.edu.pl
pokój EA 753
 
mgr inż. Aleksander Schmidt
aleschmi@pg.edu.pl

pokój EA 752

(konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym)