Wyróżnienie i Nagroda Perspektywy Medycyny dla zespołu Katedry Systemów Multimedialnych WETI PG | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-12

Perspektywy Medycyny

W konkursie Perspektywy Medycyny zorganizowanym z okazji 3. Kongresu Zdrowie Polaków wyróżnienie i dyplom w kategorii Telemedyczne usługi e-Zdrowia otrzymał CyberRadar - urządzenie do bezkontaktowego monitorowania oddechu i rytmu krążeniowego, opracowane w Politechnice Gdańskiej we współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

Nagrodę Perspektywy medycyny i statuetkę otrzymał prof. Andrzej Czyżewski za wieloletni wkład w rozwijanie zastosowań technik komputerowych w medycynie. Wręczenie nagród odbyło się w warszawskim hotelu Marriott w dniu 11 kwietnia 2022 r.