Nagrody dla studenckich projektów badawczych prowadzonych w KSMM | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-27

Nagrody dla studenckich projektów badawczych prowadzonych w KSMM

Dyplom

Projekty badawcze, realizowane w roku akademickim 2023/24 przez studentów pod opieką naukową pracowników Katedry Systemów Multimedialnych, otrzymały nagrody i wyróżnienia.

Nagroda w konkursie S&P Global oraz Nagroda Dziekana WETI dla prof. Andrzeja Czyżewskiego, opiekuna projektu badawczego pt. Badanie algorytmów uczenia maszynowego w zastosowaniu do rozpoznawania mowy personelu medycznego.

Nagroda Dziekana WETI oraz wyróżnienie w konkursie S&P Global dla prof. Bożeny Kostek, opiekuna projektu badawczego pt. Wykrywanie zaburzeń psychicznych na podstawie mowy.

Wyróżnienie Dziekana WETI dla prof. Bożeny Kostek, opiekuna projektu badawczego pt. Analiza powiązań pomiędzy brzmieniem głosu i kolorem przypisanym do próbki głosowej mówcy/śpiewu.

Wyróżnienie Dziekana WETI dla mgr inż. Szymona Zaporowskiego, opiekuna projektu badawczego pt. Implementacja autorskiego modelu rozwiązania Speech-to-Face.

Informacje o nagrodach w serwisie trojmiasto.pl.

Wszystkie dyplomy