Nagrody i osiągnięcia | Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Nagrody i osiągnięcia

Chociaż nie jest to naszym głównym celem, niektóre ze zrealizowanych w Katedrze prac były zgłaszane i prezentowane na targach czy konkursach, zdobywając uznanie potwierdzane w postaci nagród i medali.

Tytuł Kawalera Srebrnej Tabakiery dla prof. Jacka Stefańskiego. Tytuł ten przyznaje Kapituła Srebrnej Tabakiery szczególnie zasłużonym uczestnikom XVIII Konferencji Automatyzacji i Eksploatacji Systemów Sterowania i Łączności, organizowanej przez Instytut Elektrotechniki i Automatyki Okrętowej Akademii Marynarki Wojennej.

Nagroda I klasy w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017, organizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, za układ do wykrywania i przeciwdziałania atakom elektronicznym typu spoofing w satelitarnym systemie nawigacyjnym GPS - obejrzyj film w serwisie youtube.

Lider Bezpieczeństwa Państwa 2017

Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Targach Technicon-Innowacje 2009, 5. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji, za bezprzewodowy system monitoringu zagrożeń bezpieczeństwa publicznego.

Nagroda Ministra - Technicon Innowacje 2009

Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego w konkursie Innowacje 2008 w kategorii Ochrona Środowiska, Ekologia, za system i urządzenie do pomiarów w ruchu zanieczyszczeń gazowych powietrza atmosferycznego.

Nagroda Marszałka - Innowacje 2008

Medal w konkursie Innowacje 2009 na 5. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji za bezprzewodowy system monitoringu ładunków kontenerowych.

Medal Innowacje 2009

Medal w konkursie Innowacje 2008 na 4. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji za system i urządzenie do pomiarów w ruchu zanieczyszczeń gazowych powietrza atmosferycznego.

Medal Innowacje 2008